XX. ročník Celostátní přehlídky

Fotografie ke stažení zde (zip)

Termín konání ve šk. roce 2012/2013:

XX. ročník CPCŠ v zájmové a umělecké činnosti ve dnech 19.- 21. března 2013

  1. Účast ZŠ: CZŠ v Kroměříži, ZŠ sv. Voršily v Praze, CZŠ ve Veselí nad Moravou, ZŠ sv. Zdislavy v Kopřivnici, CZŠ sv. Ludmily v Hradci nad Moravicí, ZŠ sv. Voršily v Olomouci, ZŠ Salvátor ve Valašském Meziříčí,  Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově, Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pitra v Ostravě, Katolická ZŠ v Uherském Brodě, ZUŠ v Odrách
  2. Účast SŠ: KSPgŠ sv. Cyrila a Metoda Košice, Křesťansjé gymnázium Praha 10, SOSŠ sv. Zdislavy Praha 2, CSZdrŠ Jana Pavla II Praha 2, Katolický domov studujících Praha (omluveni), Církevni gymnázium Plzeň, BIGY J. N. Neumanna České Budějovice (omluveni), CMG a MŠ Prostějov, BIGY Brno - Barvičova, CMGaSOŠPg Brno - Lerchova, CSZŠ Brno - Grohova, BIGY Ostrava, AG Kroměříž, CSOŠ Bojkovice (omluveni), Stojanovo gymnázium Velehrad, SPdgŠ a SZŠ sv. Anežky České Odry
  3. Porota: Mgr. Josef Fryščák (hudba), prof. Lumír Pivovarský (hudba), MgA. Luděk Richter(divadelní formy), Mgr. Eva Polzerová (recitace, divadelní a taneční formy), Mgr. Ilona Rudelová (taneční formy)

Zahájení

1. Lucie Hrůzová a kolektiv: Já to tady vedu

2. Viola Melicharová: Pompóny

3. Hudební – sborový zpěv

4. Zdeňka Bezděková: Říkali mi Leni

5. Zpíváme si pro radost

6. Romana Fardová: Hrajeme si s tancem

7. Monika Jakšová: Spolek holek Lékorek

8. Albert Hauptmann: Škola

9. Jana Mišejková: Zpívání v dešti

10. Monika Jakšová: Domov pro Marťany

11. Š. Tomčalová, E. Miklošková: Vesele i vážně ze Slovácka

12. Jan Werich: Líná pohádka

13. PaedDr. Monika Jakšová: Tanec panenek

14. Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta

15. Návraty

16. Hudební – sborový zpěv

17. Eric-Emmanuel Schmitt: Oscar a růžová paní

18. Viola Melicharová: Duo hůlky

19. Nataša Pihiková: Romské tradiční tance

20. Jacques Prevért: Jak namalovat portrét ptáka

21. Kristína: Anjeli lietajú nízko, Hradišťan: Anděl strážný, Nightwork: Mája

22. Ludvík Aškenazy: Citrón

23. Mgr. Andrea Kapsová: A v tom Brodě

24. Viola Melicharová: Duo pompóny

Večerní koncert sborů v kostele sv. Bartoloměje

Středa - úvod

25. Petra Juřenčáková: Bless the Lord

26. Viktorie Hradská: Comedia Finita - Uklízečka

27. Sekunda KG: Tanec se světly

28. Irena Dousková: Hrdý Budžes

29. Jan Vepřek: Ave Maria, Spirituál: Joshua Fit the Battle of Jericho, Spirituál: Go Down Moses, Queen: The Show Must Go On

30. Karel Svoboda, Zora Jandová: Jsi můj pán, Tisíckrát

31. Veronika Dočkalová: básně Roberta Frosta

32. Alžběta Brothánková: I Just Run

33. Hana Nehézová: přednes vlastních básní

34. Sanitarios trucos

35. Sára Malá: přednes vlastních básní

36. Johannes Brahms: Uherský tanec č. 5, P. I. Čajkovskij: Tanec cukrové panenky, Romskij Korsakov: Let čmeláka

37. Alois Mikulka: Šašci jedou na výlet

38. Melodie z filmu Pán prstenů

39. Bob Dylan: Život na ulici

40. 6 písní z 20. století

41. Jacquese Prevert: básně

42. Disco dance

43. Pavel Tomeš: Jak hada

44. Daniel Charms: Příhoda s Petrakovem

45. 4 skladby z 19. století

46. Contamporary danc

47. Franz Liszt: La Campanella a Liebestraum, Frédéric Chopin: Nocturne

48. Rut Laskierová: Deník Leden – duben 1943

49. Projektový tým SČ3 a PMP3: Z deníků Adama a Evy

50. Sportovní gymnastika

51. Evanescence: My Immortal, Andrew Lloyd Weber: Pie Jesu

52. Vittorio Monti: Czardas, Claude Debussy: La fille aux Cheveux de Lin

53. Na lidovou notu

54. Vera Meisels: Medvídek pod peřinou

55. Bůh: Pod lavicí

56. Třída PL2: Píseň o mordu (na motivy kramářské písně)

57. Divadelní improvizace

58. A. Vivaldi: Gloria

59. Henryk Jasiczek: Ruce

60. Vojtěch Ševčík: Frejieři i dvořáci

61. Aretha Franklin: Natural woman

62. Duffy: Mercy

63. J. Laburda, J. Krček, M. Paetorius, J. E. Moore: Lidové a duchovní písně

64. Mgr. Kateřina Pavelková: Tváří v tvář

65. Franz Szerepetzski: Vítejte v ráji

Koncert Hradišťanu

66. Marigold

67. Enrique Iglesias: Hero

68. J. B. Thomas, P. Vaculík: Charleyova teta

69. Dance floor attack

70. Písně Pane přijď, Salve regina, Veď mne dál

71. Chvilka s jazzem

72. Naměkko

73. Clive Staples Lewis: Rady zkušeného ďábla

74. Muzikálové písně

75. Zpívejte písně chval

76. Tom a Jerry

77. Z muzikálu Jesus Christ Superstar

78. W. A. Mozart: Flétnový koncert Gdur (1. věta)

79. Eva Tvrdá: Vysoká hra

80. Bob Chilcott: Gloria, Jiří Pavlica: Kéž by svět trval a Waka, arr. Hannelore Baumann: Hail Holy Queen, Jerry Estes: Music has brought us together, Karl Jenkins: Adiemus, Jan Holdstock: Calypso

81. Barbora Mašková: Milostné Danaje, variace na Slovácké a Slovenské tance

82. Příprava na jubileum

KRÁTKÉ ZPRÁVY

XXIII. ročník celostátní přehlídky

18.03.2016
Fotogalerie

XXII. ročník celostátní přehlídky

03.03.2015
XXII. ročník se bude konat 17. - 19. března 2014
Dokumenty ke stažení

4. projekt COMENIUS

29.10.2012
Realizujeme ve šk. rocích 2013/14 a 2014/15
Fotografie ke stažení

Náš 3. projekt Comenius

01.03.2011
V letech 2010-2012,
s partnerskými zeměmi BRD
a Itálií.
Mezinárodní projekt Comenius

Kultura a jazyk – evropské internetové noviny

Zahajujeme výuku akreditovaných kurzů

03.03.2015
Bližší informace zde v PDF

ANKETA

Líbí se Vám naše stránky?
Ano 79%
anketaanketa
Ne 21%
anketaanketa
Celkem hlasů: 1119 



Střední roku

AtlasŠkolství - kam na střední školu

Nová závěrečná zkouška


Ministerstvo kultury

Mapa školství

Bridge Publishing House

Oxford University Press