XXI. ročník Celostátní přehlídky

Termín konání ve šk. roce 2013/2014:

XXI. ročník CPCŠ v zájmové a umělecké činnosti ve dnech 18.- 20. března 2014

  1. Účast ZŠ: CZŠ v Kroměříži, ZŠ sv. Voršily v Praze, CZŠ ve Veselí nad Moravou, ZŠ sv. Zdislavy v Kopřivnici, CZŠ sv. Ludmily v Hradci nad Moravicí, ZŠ sv. Voršily v Olomouci, Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově, Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pitra v Ostravě, Katolická ZŠ v Uherském Brodě
  2. Účast SŠ: KSPgŠ sv. Cyrila a Metoda Košice, Křesťansjé gymnázium Praha 10, Arcibiskupské gymnázium Praha 2, Biskupské gymnázium Varnsdorf, Církevni gymnázium Plzeň, BIGY J. N. Neumanna České Budějovice, Katolické gymnázium Třebíč, SOŠ sociální u Matky Boží Jihlava, CMG a MŠ Prostějov, BIGY Brno - Barvičova, CMGaSOŠPg Brno - Lerchova, CSZŠ Brno - Grohova, BIGY Ostrava, AG Kroměříž, SPdgŠ a SZŠ sv. Anežky České Odry
  3. Dramaturg TV NOE: Štěpán Josef Lankočí
  4. Lektorský odborný sbor: PhDr. Hana Cisovská, Ph.D. (divadlo), Mgr. Josef Fryščák (hudba - sólový zpěv), MgA. Josef Surovík (hudba - sborový zpěv), Bc. Jakub Říčan (hudba), Mgr. Eva Polzerová (recitace, divadelní a taneční formy), Mgr. Ilona Rudelová (taneční formy)

Zahájení

1. Lucie Hrůzová a kolektiv: Alenka, aneb jak to vidíme my …

2. Michaela Hlivová: Irish dance

3. Eva a Ivo Pelantovi: Jak jsme ke štěstí přišli

4. Antonín Tučapský: Ej, rano, rano, Boullay: Kéž Hospodin tě posvětí ...

5. Mária Ďuríčková: Vyprávění z divadla

6. I Will Praise You, Blessed Be Your Name

7. Vítězslava Trávníčková: Deník Anny Frankové

8. Nataša Pihiková: Tanec je náš život

9. Jacquese Prévert: Flašinet

10. Mgr. Marie Jochimová: Písně ze Strání

11. Mgr. Andrea Kapsová: Mlynáři

12. Vítězslava Trávníčková: Stínové divadlo pro krásnou Lin

13. Moravské lidové písně: Vím já zahrádečku, Eště si zazpívám, Dycky sem ríkala

14. Ray Bradbury: Celé léto v jediném dni

15. Jana Mišejková: Na strašidelném hradě

16. Survivor: Aye of Tiger, Tom Jones: Sexbomb, Zuzana Navarová: Čert ví proč, Šum svistu: Aya arriba

17. Jan Brzechwa: Dvě klepny

18. Petra Pavková: Verbuňky ze Slovácka

19. Kateřina Lužná: Brýle

20. Albert Hauptmann: Klzačka

21. Vítězslava Trávníčková: Říkali mi Leni

22. Mgr. Renata Kopecká: ROPE SKIPPING nejsou žádné čáry

23. Vítězslava Trávníčková: Konec modrého ptáčka

Středa - zahájení

24. Jan Werich: Splněný sen

25. Zdeněk Svěrák: Obecná škola

26. Koláž z písní v angličtině

27. Gregory Corso: Manželství

28. Alžběta Brothánková: Jazz Waltz, Don‘t you see it?, Anyone

29. J. W. Goethe: Král duchů

30. Jakub Šedivý, Vojtěch Frank, Jakub Šmaus: 3 instrumentální skladby z 19. a 20. století

31. Rudolf Křesťan: S kým spím

32. Daniel Landa a Marie Křížová: Snílci (vlastní píseň)

33. Divadelní improshow

34. Jan Zábrana: Modré sešity

35. Johann Pachelbel: Canon in D

36. George Orwell – 1984 (úryvek z románu)

37. Jon Schmidt: All of me

38. H. Arlen & E. Y. Harburg: Somewhere over the Rainbow, Sister Act I.: Hail holly queen

39. Simona Říhová: Poézia môjho "ja"

40. Ennio Morricon: Gabriel´s Oboe (The theme for the film Mission), Nikolaj Andrejevič Rimskij-Korsakov: Flight of the Bumblebee (Let čmeliaka)

41. Jiří Žáček: Jak je důležité míti PILIPA

42. Johan Svendsen: Romance G dur

43. Václav Hrabě: Půlnoční mše v dešti

44. Lidová: Kramářko hlinecká, Andrew Lloyd Weber: Think of me

45. Jacques Prevert: Pštros

46. Růžena Forgáčová: Papuč

47. Street a disco dance

48. Jan Zahradníček: Znamení noci

49. Mark Summer: Julie Christina Perri/Ludy: Thousand Years

50. Veď nás dál

51. Cvičení se stuhou a obručí

53. Pavel Vaculík: Veni domine, James Horner: My heart will go on

54. Chalík Džibrán: Zvestovatel‘

55. Taneční kroužek Odry: Jsi mé pouto

56. Sabina Bermanová: Žena, která se ponořila do srdce světa

57. I. Fatulová/hudba, K. Dzurová/text: Boj

58. Karel Čapek: Poslední soud

59. Lucy Maud Montgomeryová: Anna zo Zeleného domu

60. Jakub Šedivý, Vojtěch Frank, Jakub Šmaus: 3 skladby Jiřího Maláska z alba Romantický klavír

61. Augusto Cury (překlad Lada Weissová): Prodavač snů

62. Z. Svěrák a J. Uhlíř: Červená Karkulka

64. 3. ročník Pedagogického lycea: Píseň o mordu

Večerní koncert v kostele sv. Bartoloměje (středa)

65. Antonín Dvořák: Sonatina G Dur, Aracngelo Corelli: Adagio

66. Richard Krajčo a Tomáš Klus: Cesta

67. Girl in the mirror č. 74

68. Květa Legátová: Ježibaba

69. Vilém Blodek: Koncert pro flétnu č. 73

70. Beach Boys: Barbar Ann, I Get Around, Marco Frisina: Io Saró, C. Franck: Panis Angelicus

71. Taneční kroužek Odry: Pro tebe

72. Bengt Ahlfors: Paní plukovníková

73. H. Ch. Andersen a soubor: Gerda a Kaj

74. Dancing siblings č. 75

75. Svět se mi vznášel

76. Alberto Moravia: úryvek z knihy Horalka

77. Vojtěch Frank, Tereza Krátká, Jakub Šedivý: 3 vlastní skladby studentů CG Plzeň

78. Jitka Ingrová a Jiří Rusek: Císařův mim

79. Giovanni Battista Pergole: Se tu mia mi, Giulio Caccini: Ave Maria, Lidová: Čí jsou to koníčky

80. Stephanie Perkinsová: Polibek pro Annu

81. Antonín Dvořák: Možnost, Jaroslav Churáček: Mirotická věži ...

Ukončení

KRÁTKÉ ZPRÁVY

XXIII. ročník celostátní přehlídky

18.03.2016
Fotogalerie

XXII. ročník celostátní přehlídky

03.03.2015
XXII. ročník se bude konat 17. - 19. března 2014
Dokumenty ke stažení

4. projekt COMENIUS

29.10.2012
Realizujeme ve šk. rocích 2013/14 a 2014/15
Fotografie ke stažení

Náš 3. projekt Comenius

01.03.2011
V letech 2010-2012,
s partnerskými zeměmi BRD
a Itálií.
Mezinárodní projekt Comenius

Kultura a jazyk – evropské internetové noviny

Zahajujeme výuku akreditovaných kurzů

03.03.2015
Bližší informace zde v PDF

KALENDÁŘ AKCÍ

<prosinec 2016>
npúsčps
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

ANKETA

Líbí se Vám naše stránky?
Ano 80%
anketaanketa
Ne 20%
anketaanketa
Celkem hlasů: 1303 



Střední roku

AtlasŠkolství - kam na střední školu

Nová závěrečná zkouška


Ministerstvo kultury

Mapa školství

Bridge Publishing House

Oxford University Press