XXIV. ročník Celostátní přehlídky

Termín konání ve šk. roce 2016/2017:

XXIV. ročník CPCŠ v zájmové a umělecké činnosti ve dnech 21.- 23. března 2017

  1. Účast ZŠ:  Katolická ZŠ v Uherském Brodě, ZŠ sv. Voršily v Praze, CZŠ v Kroměříži, CZŠ ve Veselí nad Moravou, CZŠ sv. Ludmily v Hradci nad Moravicí, ZŠ sv. zdislavy Kopřivnice, ZŠ Salvátor ve Valašském Meziříčí
  2. Účast SŠ: KSPgŠ sv. Cyrila a Metoda Košice, Křesťansjé gymnázium Praha - Hostivař, Stojanovo gymnázium Velehrad, BIGY J. N. Neumanna České Budějovice, Katolické gymnázium Třebíč, CMG a MŠ Prostějov, Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola, CMGaSOŠPg Brno - Lerchova, BIGY Ostrava, CGy Německého řádu v Olomouci, AG v Kroměříži, SPdgŠ a SZŠ sv. Anežky České Odry
  3. Dramaturg TV NOE: Štěpán Josef Lankočí
  4. Složení poroty: PhDr. Hana Cisovská (divadlo), Ph.D., MgA. Emílie Zámečníková (divadlo), Mgr. Eva Polzerová (recitace, divadelní a taneční formy), Jiří Pospíšil (hudba), Mgr. Josef Fryščák (hudba)

Zahájení

Uvádějí

1. Zpíváme si pro radost

2. Daniela Fischerová: Trpasličí příběh – Pan Ulízlo

3. Uklízečky

4. Stanislava Reschová: O smažené krkovičce

5. Michal Bystrov: Usínací blues

6. New Travels

7. Miloš Kratochvíl: Zlatá rybka

8. Gabriela Osvaldová: Desatero

9. Andrea Kapsová: Pověst o růžovém keři

10. Oscar Wilde: Sobecký obr

11. L. Feldek + O. G. Brzobohatý: Modlitba, Jan Hrubý: Maria, Bob Fliedr: Rukávy

12. Recitace

13. Teče voda teče, Mezi horami, In dulci jubilo

14. Jiří Lhota: Lano super kvalita

15. Svědomí

16. Shel Silverstein: Monika, co chtěla poníka, Pavel Šrut: Malý John a lakomý farář

17. Egon Bondy: Agáta s vlkodlakem

18. Lidová úprava: Písně ze Strání a Korytné

19. Marie Jochimová: Pásmo písní z Uherskobrodska

20. Ludvík Středa: Kočka Linda, poklad rodiny

21. Michael Gerard Bauer: Neříkejte mi Izmael

22. Jaro, léto, podzim, zima

23. Jiří Žáček: Ušaté torpédo

24. Latinsko-americké tance

25. Recitace

26. Od rána do večera s písničkou

27. Olga Hejná: Sami chytří

28. Albert Hauptmann: Stodola

Další foto

Zahájení (středa)

Uvádějí

29. Anna Fraňková: Rozum a štěstí

30. Christian Morgenstern: Papír od chleba s máslem

31. Ruská lidová píseň: черный ворон

32. Jaromír Nohavica: Když byl Pepa ještě mladý

33. Pecka specka: Můj milý deníčku

34. Robert Fulghum: Všechno, co opravdu potřebuji znát

35. Školní pěvecký sbor

36. Z Uher do Moravy

37. Carmen Bernos de Gasztold: Modlitby z archy

38. Tradicionál - úprava - Marc Shaiman, adaptoval pro sbor R. Emerson: Hail Holly Queen

39. Nikola Ondroušková: Vítr na severní pláni

40. Improshow O.sl.i

41. Natasha Bedingfield: Unwritten

42. Brian Crain: Wind

43. Ariana Grande & John Legend: Beauty and the Beast

44. Rude (od sk. Magic) a Wonderwall (od sk. Oasis)

45. Mgr. Marcela Tylečková: Láska podle Petrarky a Shakespeara

46. Píseň samotářky z muzikálu Bídnici

47. Jaroslav Seifert: Píseň o Viktorce

49. Martin Filip: Chválu tobě vzdám, Jakub Soukal: První i poslední, l.Giglio, Ch.Tomlin, M.Maher, J.Reeves: I will rise, Petra Čížová: Ať Tě, Hospodine, velebí národy

50. Ivan Kraus: Výchovný systém

51. Život Lacknechta

52. Georg Philipp Telemann: Sonata

53. Arnošt Goldflam: Biletářka

54. Jean Marie Leclair: Sonata

55. Tesori di camera

56. Jiří Wolker: Sloky (Těžká hodina)

57. Alžběta Brothánková: autorské skladby

58. Na počiatku

59. Andaluská lidová: Bolleras Sevillanas

60. Michal Viewegh: Báječná léta pod psa

62. Paulo Coelho: Alchymista

63. Black Sabbath: She’s gone, NoDoubt: Don’t speak, Maroon 5: This love

64. Black Velvet

Další foto

Uvádějí (čtvrtek)

65. Karel Jaromír Erben: Holoubek

66. Let‘s twist

67. Daniela Fischerová: Trosečník

68. Jan Werich: Chlap, děd, vnuk, pes a hrob

69. Alena Jestřebská: Od Balletu k šansonu

70. Člověk a země

71. J. H. Krchovský: Valčík s mým stínem

72. A ja taka dzivočka, Ne ty šuhaj, ne ty

73. Ota Pavel: Nejdražší ve střední Evropě (Zlatí úhoři)

74. Závislost

75. Autorské: Každá

76. Voktor Špaček: Tady je tady

77. Vlastní tvorba: Chvály, Pokoj, Naděje, Víra

78. Blahoslavení, Shine On Us, The Lion Sleeps Tonight

79. Luděk Nekuda: Hrátky s češtinou

80. Sam Smith: I’m Not The Only One, Celeste Buckingham: Run Run Run

81. Fryderyk Chopin: Nocturno cis moll

82. Nikolaj Vasiljevič Gogol: Ženitba

83. Sluneční hrob (od Blue Effect), Wheels (od Foo Fighters), Hit the road (od Ray Charles)

84. Datio

Další foto

Ukončení

KRÁTKÉ ZPRÁVY

XXIV. ročník celostátní přehlídky

18.03.2017
Fotogalerie

4. projekt COMENIUS

29.10.2012
Realizujeme ve šk. rocích 2013/14 a 2014/15
Fotografie ke stažení

Náš 3. projekt Comenius

01.03.2011
V letech 2010-2012,
s partnerskými zeměmi BRD
a Itálií.
Mezinárodní projekt Comenius

Kultura a jazyk – evropské internetové noviny

Zahajujeme výuku akreditovaných kurzů

03.03.2015
Bližší informace zde v PDF

KALENDÁŘ AKCÍ

<prosinec 2017>
npúsčps
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

ANKETA

Líbí se Vám naše stránky?
Ano 76%
anketaanketa
Ne 24%
anketaanketa
Celkem hlasů: 1715 



Střední roku

AtlasŠkolství - kam na střední školu

Nová závěrečná zkouška


Ministerstvo kultury

Mapa školství

Bridge Publishing House

Oxford University Press


Nenech to být