PODĚKOVÁNÍ - KRABICE OD BOT🎁🎁

Začátkem prosince se naše škola zapojila do celostátního projektu Krabice od bot a udělali jsme radost také dětem z Klubu Zvoneček v Odrách.

https://www.klubzvonecek.cz/post/zimn%C3%AD-radosti

 

Zimní radosti

Zimních radostí jsme si dosud užili mnoho... a těšíme se, jaké ještě přibydou. Tu snad největší nám přineslo to, že jsme mohli radost rozdávat. A to díky studentům Střední pedagogické a Střední zdravotnické školy Svaté Anežky České v Odrách, kteří se pod vedením paní učitelky Mgr. Jany Tymlové zapojili do projektu "Krabice od bot" a připravili krásné vánoční dárky pro děti, jejichž rodiče si vánoční nadílku nemohou dovolit. Zahřálo nás u srdce, když paní učitelka oslovila naši Sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi s nabídkou zprostředkování krabic od bot naplněných krásnými dárečky rodinám, se kterými spolupracujeme. Mnoha rodinám se tak podařilo udělat o kus hezčí Vánoce a rozsvítit radostí oči jejich dětí.

Srdečně děkujeme všem zapojeným, vážíme si toho, že myslíte na ty, kteří to v životě nemají zrovna jednoduché. Jsme také moc rádi, že jsme se mohli stát prostředníky v tak dobré věci. Děkujeme ❤️

 

#anezkaodry #krabiceodbot #klubzvonecek #odry

zveřejněno: 29.01.2024

Svátek má: