Školní schola v TV NOE
Ve středu ráno 17.6. jsme vyrazili do Ostravy, kde jsme zavítali do studia Telepace. Zde jsme zpěvem a hrou na hudební nástroje doprovodili mši svatou.
Před živým vysíláním mše svaté jsme se zúčastnili komentované prohlídky celých prostor TV Noe. Během ní jsme nahlédli do několika studií, zákulisí a technických místností, kde se nahrávají a připravují programy do televizního vysílání.
Měli jsme možnost pobavit se s inspirativními zaměstnanci televize. Vrcholem naší návštěvy byl doprovod při mši svaté, která se vysílala živě ve 12:00. Po skončení programu jsme byli pozváni na oběd,po kterém jsme se dopravili do školy nebo domů.
Jsme vděční za možnost zjistit, kolik práce stojí za natočením jednoho pořadu či živého vysílání. Zároveň jsme mohli prožít pěkný den s naší scholou, který jsme si opravdu užili.
Za scholu Marie Hackenbergerová, Dominika Niklová, Anna Cibulcová


