Dny otevřených dveří na Anežce

Rádi bychom Vás informovali, že jsme v lednu pro Vás připravili dva DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 🙂 , na které jste všichni srdečně zváni 🤗

👍Škola bude pro vás otevřena ve čtvrtek 11. 1. 2024 a ve čtvrtek 18. 1. 2024 v době od 10:00 - do 19:00

👍Ukázka školních přijímacích zkoušek pro obor Předškolní a mimoškolní pedagogika proběhne dopoledne od 10:00 a odpoledne od 16:00.

Oba dny otevřených dveří zahájíme dopoledne v 10:00 malým vystoupením našeho sboru Datio a následně poté návštěvníci uvidí představení zkoušek z HV, TV, mluvních dovedností a uvidí ukázky výtvarných prací pro zkoušku z VV. Přijímací zkoušky "nanečisto" si uchazeči budou moci u našich vyučujících HV a ČJ také vyzkoušet.
Uchazeči, kteří přijedou v odpoledních hodinách budou mít možnost toto přestavení zdatností vidět od 16:00 ve školní tělocvičně.
Budeme se těšit na uchazeče nejen o pedagogické obory 👩‍🏫🧑‍🏫 (nabízíme ještě obor Pedagogické lyceum), ale také na nové zdravotníky, kterým nabízíme dva maturitní obory Praktická sestra 🩺💉 a Masér ve zdravotnictví 👩‍⚕️🧑‍⚕️ a jeden učební obor Ošetřovatel.

Těšíme se na vás! 🤩🙋‍♀️🙋‍♂️

#anezkaodry #denotevrenychdveri #prijdtesepodivat #stredniskola #pedagogickaskola #zdravka #praktickasestra #maser #osetrovatel #tesimese

zveřejněno: 18.01.2024

Svátek má: