Olympiáda v AJ - školní kolo

I za těchto nevšedních podmínek, které letošní školní rok provází, jsme se s paní učitelkou Chodurovou a Smějovou rozhodly, že Coroně navzdory - tradiční soutěž v anglickém jazyce se na naší škole opět uskuteční. Její forma se poněkud lišila od formy známé z předchozích let, ale to nic neměnilo na tom, že jsme opět soutěž pořádaly s radostí a těšily se hojné účasti.
Zájemci, kterých bylo neuvěřitelných 50, si mohli vyplnit online rozřazovací kvíz, ve kterém statečně zápasili s nelehkým průřezem gramatiky střední školy. Ty nejlepší bojovnice se mohly připravit na další utkání v podobě ústní části soutěže, kde jim zbraní byl výřečný jazyk a bleskové uvažování. A protože většina z nich byla natolik skvělá, že jsme se nemohly z pozice rozhodčích dobrat konečného rozhodnutí, komu nasadit královskou korunu a vložit do ruky žezlo královny anglického jazyka, připravily jsme ještě jedno kolo, ve kterém naše hrdinky čekalo místo devítihlavé saně neméně strašlivé strašidlo a to téma Mass media.
Jakmile bylo dobojováno a téma Mass media úspěšně skoleno, shodly jsme se, že se ho na kolena podařilo nejlépe srazit těmto studentkám:
Palochová Martina PMP2 (1. místo)
Glabasniová Tereza PL2 (2. místo)
Rethyová Pavla PMP3 (3. místo)
Výherkyním velmi gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za tak velký zájem.
Zuzana Richterová, Martina Smějová - učitelky AJ

zveřejněno: 02.03.2021

Svátek má: